top of page
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • TikTok
  • Apple Music
  • Spotify

Тримаємося разом

  • 18 лют.
  • Читати 1 хв

Зараз наше рідне місто як ніколи потребує єдності та стійкості, і ми повинні об'єднати зусилля, щоб вистояти та перемогти. Через ворожі обстріли більшість киян залишилися без світла, води й тепла. У такі моменти особливо важливо, щоб поруч було місце, де можна зігрітися, зарядити телефон і просто відчути, що ти не один.


На території ринку «Явір-95» (вул. Левка Лук’яненка, 14) уже працює Пункт незламності для оболонців. Ми відкрили його разом із нашою командою, щоби у ці непрості дні поруч було місце, де можна відновити сили й трохи перевести подих.


Щодня з 10:00 до 19:00 тут можна:

  • випити гарячого чаю чи кави

  • зарядити телефон

  • зігрітися

  • побути серед людей і відчути підтримку


Відвідування пункту абсолютно безкоштовне без жодних умов чи обмежень


Ми робимо те, що можемо, і працюємо попри все, бо віримо, що саме з таких простих кроків і тримається громада. Якщо маєте пропозиції чи зауваження щодо роботи пункту — напишіть нам. Ваш зворотний зв’язок важливий.


Оболонь тримається.


І ми поруч


 
 
bottom of page